wtorek, 25 czerwca 2013

Lakier do paznokci - Bell Air Flow - OPINIA

Jako pierwszy gość na moim blogu ma zaszczyt wystąpić lakier do paznokci - Bell Air Flow. Są one dostępne w aktualnej ofercie sklepu Biedronka(5,99zł). Trafiłam na niego przypadkiem, a na taki właśnie odcień polowałam, odkąd tylko słońce mocniej przygrzało. 


Opis producenta:
"Nie „zakleja” płytki paznokcia i umożliwia paznokciom „oddychanie” pod płaszczem koloru.
Zaawansowana technologicznie formuła lakieru pozwala na swobodną wymianę cząsteczek tlenu.
Lakier charakteryzuje się przedłużoną trwałością, dzięki zastosowaniu wielu wysokiej jakości polimerów.
Tworzą one specjalną, wysoce odporną na działanie wody powłokę, która jakby „odpycha” cząsteczki wody i jest odporna na ścieranie.
Lakier gwarantuje superkryjący efekt i głęboki kolor już przy pierwszej aplikacji!"


Moja opinia: 
Nie miałam okazji sprawdzić czy paznokcie oddychają, ponieważ moje są wyjątkowo mocne i elastyczne, w związku z czym ciężko je zniszczyć i żadnemu lakierowi się to do tej pory nie udało. Opakowanie podoba mi się, nie zajmuje dużo miejsca, jest proste - takie lubię. W środku miła niespodzianka - szeroki, sztywny pędzelek! :Aplikacja jest dzięki niemu łatwiejsza, ale nie udało mi się uzyskać zadowalającego efektu po nałożeniu zaledwie jednej warstwy:Po drugiej aplikacji efekt jest zadowalający, aczkolwiek z bliska wciąż widać ślady pędzelka:Zapach jak dla mnie normalny, ale spotkał się z energicznym "co tak śmierdzi?!" mojego męża. Myślę, że nie jest to ostatnia moja przygoda z lakierami tej serii,manicure takim pędzelkiem to sama przyjemność, naprawdę łatwizna. Jeżeli chodzi o trwałość lakieru, nie powala. Po 24 godzinach paznokcie wyglądają tak:


 Czemu? Nie wiem!!! Nie robiłam nic co by im mogło bardzo zaszkodzić, najgorsze, co je spotkało to mycie naczyń w rękawiczkach. A może to moje paznokcie jakieś nie teges? Się nie nadają do malowania tym lakierem? No cóż, dobór lakieru to indywidualna sprawa, na jego trwałość również mają wpływ różne czynniki. Mnie ta mała wpadka nie zniechęciła i na pewno moje pazurki nie raz błysną zielono. A jakie wy macie opinie o tych lakierach? Też tak krótko był nienaruszony???

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...