wtorek, 9 grudnia 2014

Spotkanie blogerów w Cafe Pianka - Rybnik 15.11.2014No nie dało się wcześniej. Czasem wszystko idzie gładko, posty powstają w swoim zwyczajnym trybie, zwyczajnej częstotliwości, zaś czasem góra okazuje się zbyt stroma, by wziąć ją w normalnym czasie. Spotkanie odbyło się kawał czasu temu, dziś do was przychodzę z fotorelacją.


Cafe Pianka, to niezwykle przyjemne miejsce. Wystrój bardzo stonowany, sympatyczny, o wartości Pianki decyduje jednak przede wszystkim smak. 

Deser lodowy, który zamówiłam w Cafe Pianka, do dziś jednak wspominam z rzewnością: słodki, aromatyczny, gorąco – lodowaty czekoladowy poemat! Poniżej możecie zajrzeć również w kilka innych smakołyków :)
Nawiedził nas bardzo miły gość w postaci pani Barbary, reprezentującej firmę Oriflame. Treści, które zostały nam przekazane okazały się unikatowe i dopełniające dotychczas posiadaną przeze mnie wiedzę. Od liceum nie miałam kontaktu z tymi kosmetykami i cieszę się, że będę miała okazję sprawdzić osobiście co się zmieniło.
Udało się również zorganizować wymiankę kosmetyczną i zebrać pokaźną ilość artykułów, które zostały później przekazane do domu dziecka.
Atmosfera: radość, swoboda i otwarte umysły przyczyniły się do sukcesu tego spotkania, wielkie podziękowania należą się organizatorce, Agnieszce , przyczynie tych kilku pięknych godzin :*

 Lista uczestniczek:
  Ewela http://alleve.blogspot.com/
  Mariola http://lakierkowo.blogspot.com

Z całego serca dziękuję również sponsorom spotkania

Dermaglin         Blozu.com          Oriflame       Duafe        Expertkosmetyki.pl         Coloris        Anatomicals3 komentarze:

  1. Że Ci się chciało jechać do Rybnika - szacuneczek :))) Grunt, że jest na takie spotkania czas :)))))))))))

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja też odkryłam niedawno kosmetyki Oriflame po raz drugi i co chwila coś nowego mnie zachwyca.

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...