niedziela, 14 lipca 2013

LA ROCHE-POSAY woda termalna

Gorąc, ani skrawka cienia, nawet wiatr wieje ciepły... Jako, ze nie usiedzę ani dnia w domu, a wychodzę razem z dzieckiem, musiałam wyrobić sobie skuteczne sposoby walki z upałami. Bez wody o przegrzanie nietrudno, dlatego trzeba się w nią sowicie zaopatrzyć, niekoniecznie w klasycznej postaci...


Oto co pisze producent:

Typ skóry / Problem

Wrażliwa i/lub podrażniona przez czynniki zewnętrzne skóra (słońce, zabiegi dermatologiczne itp.).

Rezultaty

Mikro-kropelki natychmiast intensywnie penetrują skórę, szybko ją kojąc.

Sposób stosowania

Nakładamy i pozostawiamy na skórze na 2-3 minuty, aby preparat się wchłonął. Delikatnie osuszamy nadmiar preparatu.

 Unikalna kombinacja minerałów i pierwiastków śladowych, takich jak selen, nadaje wodzie termalnej z La Roche-Posay udowodnione naukowo kojące, łagodzące i przeciwrodnikowe właściwości. Rygorystyczna formuła, aby zminimalizować ryzyko podrażnień. Preparat odpowiedni dla dorosłych i dzieci.
 Spray 150 ml / 300ml.

A jakie są moje doświadczenia?
Najpierw próbowałam co jakiś czas nawilżyć moją skórę spryskując ją sprayem, ale szybko zaczęłam zapominać, a spray trafił na dno półki z kosmetykami, które spokojnie czekają aż skończy się data ważności. Szybko nadeszło lato a przede mną stanął nowy problem: jak ochronić maleńkie dziecko przed upałem? Wtedy przypomniałam sobie o wodzie termalnej i znalazłam dla niej zastosowanie: OCHŁADZANIE.

łapka sucha jak wiór
i spryskana wodą
Opakowanie: metalowa puszka, nadruk nie ściera się, zatyczka mocno dopasowana, nie spada nawet w bardzo ciasno upchanej torebce
Zapach: nie ma! Na całe szczęście, przecież to woda...
Konsystencja: Ciekła :D
Mgiełka nie jest jednorodna, kilka dużych kropel czasami "kapie" w czasie rozpylania, ale mnie to nigdy nie przeszkadzało. Co do chłodzenia: działa cuda, ale tylko na chwilę. Im cieplej tym szybciej woda paruje i wysycha, ale ta chwila, zanim wyschnie... Błogość... Stosuję ją gdzie się da, na każdy odsłonięty centymetr ciała. Trzeba tylko uważać by wcześniej się wysmarować kremem z filtrem, ponieważ kropelki wody działają jak szkło i przyspieszają opalanie, a co za tym idzie, oparzenia. W sezonie absolutny hicior, poza sezonem nie stosuję, po prostu nie pamiętam o niej.

skład
Cena: ok. 18zł
Dostępne pojemności:  150ml, 300ml
Strona producenta z produktem


1 komentarz:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...