czwartek, 11 lipca 2013

Lady Speed Stick antyperspirant

Kolejny z produktów, które towarzyszą mi już dość długo, ten około 3 lat, i absolutnie nie mam zastrzeżeń. Utrzymanie czystości i suchości w pewnych miejscach to po prostu najoczywistsza oczywistość i trzeba szukać ideału, póki się nie znajdzie. Zwłaszcza, że olewanie problemu pocenia sie latem to normalnie choroba wśród pasażerów komunikacji mechanicznej i wszelakiej innej, niestety również pieszej. Ja się nie migam i przedstawiam moje smarowidło.Kolejny z produktów, które towarzyszą mi już dość długo, ten około 3 lat, i absolutnie nie mam zastrzeżeń.Wiadomo, że najlepiej to byłoby się raz posmarować i na wieki mieć spokój, ale cóż, trzeba pamiętać codziennie. Ważne, aby kosmetyk jaki w tym celu wybierzemy spełniał nasze potrzeby.
Oto co pisze producent (dość oszczędnie):
-specjalna formuła dla kobiet prowadzących aktywny tryb życia
-zapewnia 24 godzinną ochronę pozostawiając skórę odświeżoną i suchą
Mój wybór padł na antyperspirant w sztyfcie, ponieważ nie trzeba czekać aż wyschnie, a uczucia czegoś mokrego pod pachą po prostu "nie zniesę" . Na szczęście rozprowadza się on bardzo dobrze, cienką warstwą i nie zbija się w wałeczki. Jest również prawie niewidoczny, zostawia jedynie leciutki połysk.

roztarty w zagłębieniu kciuka2cm pasek na środku
Pierwszy raz zdecydowałam się na niego przez super świeżo-owocowy zapach. Uderzył on idealnie w moje gusta. Jego skuteczność również oceniam bardzo wysoko, w skrajnych warunkach działa czasem i 48h. Jest bardzo wydajny, wystarczą dwie (dla pewności) warstwy,  gdy się kończy nie pamiętam nawet kiedy go kupiłam. Opakowanie jest dobrze dostosowane do dłoni i trwałe, nie zdarzyły mi się żadne awarie. Po 24 godzinach zmywam go szorstkimi  rękawiczkami kąpielowymi, bo samym żelem czasem nie chce zejść.

cena: ok 10zł1 komentarz:

  1. dawniej używałam tego produktu. Teraz tylko kulki z YR

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...